Pire

Pire ilaçlama

Pire ilaçlama oldukça profesyonel şekilde tamamlanması gereken işlemdir. Pireler, diğer böceklerden çok daha riskli canlılardır. Ev ya da iç mekanlarda bir haftadan kısa sürede on katı sayıya ulaşabilecek kadar hızlı üremektedirler. Bundan dolayı evde pireleri tespit ettiğinizde, sorunun büyümemesi ve erkenden duruma müdahale etmek için Böcek ilaçlama şirketi ile çalışmanız gerekmektedir. Pirelerin evden uzaklaştırılması için hem ev sahibinin hem de elemanlarımızın doğru yöntemleri beraber kullanması gerekmektedir.

En kaliteli ve

 uygun Pire ilaçlaması 

için hemen arayın

Pire ilaçlama firmasını seçerken bölgeye göre araştırma yapmak gerekmez. Firmamız, İstanbul’un Avrupa yakası'nın her yerine hizmet vermektedir.

      Pire ilaçlaması yaparken:

  • Pire ilaçlaması yapmadan önce ekiplerimiz ev içindeki pire istilasını için analiz etmektedir.
  • Böcek ve haşere ilaçlaması elemanlarımız, tarafından evin durumuna uygun olarak en doğru yöntemleri tespit edecek ve en kısa sürede pire sorunlarını ortadan kaldırır.
  • Ancak pire ilaçlanan evde evcil hayvan yaşıyorsa, ilk olarak veterinere danışmanız ve pire için gerekli önlemleri almanız gerekmektedir. Evcil hayvan üzerinde yaşayamayacak duruma gelen pirelerin yok edilmesi çok daha kolay olacaktır.
  • Ev içerisindeki tüm tekstil ürünlerinin en az 50 - 60 derecede yıkanması gerekmektedir. Halıların her gün en az iki kere elektrik süpürgesi ile temizlenmesi önemlidir.
  • İlaçlama yapılırken mutfakta özellikle besin ürünlerini bırakmamaya dikkat etmeniz gerekir. İlaçlama işleminden önce ve sonra gerekli bilgilendirmeyi uzman ekiplerimiz tarafından yapılacaktır.

Pire ilaçlama

Pire ilaçlama hizmetlerinin çok farklı fiyatlarla ücretlendirildiği bir ortam bulunmaktadır. 19 yılı aşan tecrübemizle söylemek istediğimiz husus pire ilaçlama hizmeti alırken kendini bu alanda ispatlamış ve 2 - 3. Seans gerektiğinde size bu desteği avantajlı fiyat ve kaliteli sunabilen firmaları tercih etmeniz gerekmektedir. evbocekilaclama.com olarak 100 lerce evde ve ortamda pire ilaçlama uygulaması yaptık. Bu böcek problemlerinizden sizi kurtarabiliriz. Ortam büyüklüğü ve pire yoğunluğuna göre değişen fiyatlar olsada 200 tl den başlayan fiyatlarla ve memnuniyet garantili hizmetlerimizi bu alanda en iyi firmayız.

Böcek İlaçlama olarak gerçekleştireceğimiz açık alan ilaçlama işlemleri ile böcek,haşere ve kemirgenlerden açık alanlarınızı arındırabilirsiniz. Nemli ve rutubetli bölgelerin yanı sıra diğer açık alanlarda karşılaşabileceğimiz böcek, haşere ve kemirgenlerle mücadele kalıcı çözümler sunmaktayız.


Uzman teknisyenlerimiz böcek, haşere, kemirgen ilaçlama hizmetinde pire, fare, hamam böceği, karınca, tahta kurusu, kalorifer böceği, kara fatma, gümüş böceği, kulağakaçan, çıyan, örümcek, sinek, yaban arısı, akrep, tahta kurdu, kuş biti, yılan, lağım sineği, kör sinek, tespih böceği, kene gibi böcek-haşere ve kemirgenleri Dünya Sağlık Örgütü (WHO) ve Sağlık Bakanlığının onaylı biosidal ilaçlarıyla gerçekleştirmektedir. İlaçlamada kullandığımız solüsyonlar; insan ve çevre sağlığına zararı olmayan, ekolojik dengeyi bozmayan, suda ve toprakta kolayca çözülmektedir


Nilçev Böcek İlaçlama olarak İstanbul’un; Arnavutköy, Ataşehir, Avcılar Bağcılar, Bahçelievler, Bakırköy, Başakşehir, Bayrampaşa, Beşiktaş, Beykoz, Beylikdüzü, Beyoğlu, Büyükçekmece, Çatalca, Çekmeköy, Esenler, Esenyurt, Eyüpsultan, Fatih, Gaziosmanpaşa, Güngören, Kadıköy, Kağıthane, Kartal, Küçükçekmece, Maltepe, Pendik, Sancaktepe, Sarıyer, Silivri, Sultanbeyli, Sultangazi, Şişli, Ümraniye, Üsküdar, Zeytinburnu ilçelerinde hizmet vermekteyiz.


7/24 kesintisiz olarak gerçekleştirdiğimiz böcek, haşere, kemirgen ilaçlamada kalıcı çözümler sunmaktayız. Her koşula ve yönteme göre, uygun formül ve formda (jel, sıvı, sisleme) ilaçlama yapmaktayız.