Fare


Fare ilaçlama hizmetine fareleri tanıyarak başlayalım. Kemirgen canlılar arasında en çok bakteri barındıran fareler, karşılaşılmak istenmeyen hastalıkları insalara bulaştırabildikleri için istenmeyen ve zararlı bir canlıdır. Her türlü alandan rahatça geçebilen bir kemirgen türü olan fareler her yerde barınabilirler. Su giderleri, lağımlar gibi alanlarda oldukça fazla bulunan bu farelerin evlere ve iş yerlerine girmesi de oldukça kolaydır.

Her türlü eşya, gıda gibi ürünleri kemirebilen fareler bulundukları ortamda maddi zararlar verirler. Çoğu zaman eşyaları kullanılamaz hale getirirler. mobilyaları kemirirler ve her türlü delikten geçebilirler. Bir eve giren fare o ortamı kullanılamaz hale getirebilir. Evin eski haline gelmesi ve zararın ortadan kaldırılması, hijyenin sağlanması oldukça uzun zaman alabilir. Farelerin girdiği bir ortamdan uzaklaştırılması ise epey zordur.

Fare ilaçlama, fareleri evinizden, iş yerlerinizden ve bahçelerinizden uzak tutmak amacıyla verilen bir hizmettir. Bu sebeple özellikle işyerleri ve bina yönetimleri, bahçeli ev sahipleri bu hizmetten sıklıkla faydalanmaktadır. Fare ilaçlaması için mutlaka uzman ve işinde profesyonel bir ekiple çalışılması gerekmektedir. Bu sebeple farelerden şikayetçi olduğunuz takdirde mutlaka profesyonel bir ekipten destek alarak iş birliği içerisinde çalışmanız gerekmektedir. evbocekilaclama.com fare ilaçlamasında uzman kişilerle garantili hizmet sunmaktadır. 

Fare ilaçlama

Fare ilaçlama hizmetlerimiz ile fare sorununa %100 kesin çözüm sunmaktayız. En etkili ve en kaliteli fare zehirleri alanında tam eğitimli fare ilaçlama uzmanı personelimiz ile doğru bir şekilde uyguluyoruz. Bu nedenle yaşam alanlarınızda, işyerlerinizde, sitelerinizde fare probleminin sizi rahatsız etmesini gideriyoruz. fare istasyonlarının alana ve fare türüne göre doğru tercihi ve doğru alanlara koyulması en önemli unsurdur. Böcek ilaçlama firmamız müşterilerine garantili fare ilaçlama hizmeti sunmaktadır. Fare kolayca kaçabilen ve hızlı hareket eden bir hayvandır kişilerin tek başına başa çıkmaları oldukça zordur. Bu nedenle firmamız bünyesinde çalışan Profesyonel ekiplerimiz evinize ve işyerinize ya da bahçelerinize gelen fareleri uzaklaştırmak için fare ilaçlama yöntemlerini kullanmaktadır. İlaçlama türleri hakkında daha fazla bilgi almak için mutlaka bizi arayın İlaçlama türleri Bahçelerde fare ilaçlama hizmeti için müşterilerimizin bahçe mahsullerine zarar vermeyecek şekilde ilaç türleri kullanılmaktadır. Bu sayede bahçelerinizde ve evlerinizde konforlu yaşamınız devam edecektir.

İlaçlama süresi20 - 35 dk
Yaklaşık ölüm süreleri3-10 gün arası
İlaçlama esnasında ortam terkiGerek yok
İlaçlama sonrası temizlikGerek yok
İlaçlama öncesi ortam düzenlemesiGerek yok
TürüFare istasyonu ve fare zehiri
Kokulu mu:Evet
Fiyatı150₺'den başlamakta
GarantiMemnuniyet garantili

Evde fare ilaçlaması

Evde fare ilaçlaması nasıl yapılır. Sorusu sıklıkla merak edilir. Böcek ilaçlama firması olarak evde fare ilaçlama hizmetinde özenli ilaçlama uygulaması yapmaktayız. Fare ilaçlamada en zor uygulama alanı evlerdir. Evler insanların asıl yaşam alanları olduğu için; fare ilaçlama hizmetleri daha özenli olarak yapılması gerekir. Genel olarak evlerde fare ilaçlama uygulaması bu aşamalar ile sağlanır. Ev sahibinin ve yapılan keşif incelemesi sonrasında canlı yakalama, fare istasyonu ve açık yemleme metotlarından birisi tercih edilir. Farenin en fazla görüldüğü alanlar ve muhtemelen olabileceği yerler tespit edildikten sonra uygulamaya başlanır. Fare ilaçlama hizmeti esnasında farenin eve girebileceği alanlar ev sahibine bilgi olarak verilir. Bu alanların mutlaka kapatılması gerekir. Aynı zamanda bulunan çevre analizi yapılara çevresel etmenlerin farelerin üzerindeki etkisinin neler olduğu ev sahibine söylenir. Bu hususlarla ilgili başarı elde edilebilmesi adına çevresel düzenlemeler ev sahibine bilgi olarak verilir. Bununla birlikte yapılabilecek fare ilaçlama uygulamaları evbocekilaclama.com  profesyonel ve uzman teknisyenlerimiz tarafından uygulanır.

Fare ilaç tercihleri

Genel olarak fare ilaç tercihi ile ilaçlama yöntemleri başlar. Evlerde fare ilaçlamaların etkili olması istenir. Çünkü sürekli olarak fare ilaçlama işlemleri sağlanması oldukça güçtür. Bu yüzden de anlık etkili olan ilaç çeşitlerinin seçilmesi önerilir. Böcek ilaçlama firmamızda her zaman profesyonel çalışan ekibimiz ile doğru ilaç seçmektedir.

Fare ilaçlama hazırlıkları

Fare ilaçlama işlemleri öncesinde, evin hazırlanmasına gerek yoktur. Evlerde fare ilaçlama hazırlıkları genel olarak eşyaların sınırlı olarak yerlerinin değiştirilmesiyle sağlanır. Çünkü ilaçlama sırasında eşyaların farelerin ilaçlara ulaşmasına engel olmayacak şekilde düzenlenmesi gerekir.

Fare Pisliği

Farelerin geride bıraktığı pislikler onlar hakkında bize bilgi verir. Aynı zamanda Fare türünü tanımlamaya ve en etkili tuzakları ve ilaçlama yöntemini uygulamak için bizlere yol gösterir. Bulduğunuz pislik sayısı fare istilasının ne kadar büyük olabileceği hakkında bilgi vermektedir.

Fare dışkıları onların varlığını tespit etmek ve tanımak için çok iyi bir delildir. Fare bokunu aramanız gereken alanlar evlerin içinde özellikle mutfak, banyo ve diğer alanlar olmalıdır. Aynı zamanda bodrum, tavan arası, garaj, kulübe, ahır ya da müştemilat gibi alanların etrafında farelerin pisliklerini öncelikli olarak aramanız gerekir. Fare pisliği koyu renkli pelet görünümünde ve yaklaşık 0,5 cm ile 2 cm arasındaki boyutlarda olmaktadır. Araştırmalarınızı yaparken küçük bir fare bile kısa sürede binlerce dışkı üretebileceğini fark edeceksiniz. Fare pisliklerinin incelenmesi ile hangi türe sahip olduğunu ve sorunun ne kadar büyük olduğunu tespit edeceksiniz. En önemlisi farelerin nasıl hızlı bir şekilde yakalayacağınızı anlamanıza yardımcı olacak bilgileri edinmiş olacaksınız. Kemirgen pisliklerinin özelliklerinde az ama önemli farklılıklar vardır. Türlerin dışkılarının görünümü ve boyutlarını görsellerle fark edeceksiniz.

Fare İlaçlamada Dikkat Edilmesi Gerekenler

Fareler normal böcek ilaçlarıyla ölmezler. Farelerin bünyesi böceklerin bünyesine göre daha kuvvetli olduğundan böcek ilaçları fareler üzerinde kullanıldıklarında etki göstermez. Bu nedenle garantili fare ilaçlama firması olarak farelerin bünyelerine etki edecek ve farelerde kemirme isteği uyandıracak ilaçlar kullanılarak ilaçlama hizmeti yapmaktayız. İlaçlamada dikkat ettiğimiz en önemli nokta kaynağı tespit etmektir.Böcek ilaçlama firmamız tarafından yuva tespit edildikten sonra geçiş yolları ilaçlarla ve ortama en uygun kovucular doğru yöntemlerle uygulanarak farelerle mücadele ediyoruz.

Böcek ilaçlama

Böcek İlaçlama olarak gerçekleştireceğimiz açık alan ilaçlama işlemleri ile böcek,haşere ve farelerden açık alanlarınızı arındırabilirsiniz. Nemli ve rutubetli bölgelerin yanı sıra diğer açık alanlarda karşılaşabileceğiniz böcek, haşere ve farelerle mücadele kalıcı çözümler sunmaktayız.

Profesyonel ve Uzman elemanlarımız ile böcek, haşere ve fare ilaçlama hizmetinde bit, pire, fare, hamam böceği, karınca, tahta kurusu, kalorifer böceği, hamam böceği, gümüş böceği, kulağakaçan, çıyan, örümcek, sinek, yaban arısı, akrep, tahta kurdu, kuş biti, yılan, lağım sineği, kör sinek, tespih böceği, kene gibi böcek haşere ve fareleri Dünya Sağlık Örgütü (WHO) ve Sağlık Bakanlığı onaylı biosidal ilaçlarla gerçekleştirilmektedir. İlaçlamada kullandığımız solüsyonlar; insan ve çevre sağlığına zararı olmayan, ekolojik dengeyi bozmayan, suda ve toprakta kolayca çözülebilmektedir.

Nilçev Böcek İlaçlama olarak İstanbul’un; Arnavutköy, Ataşehir, Avcılar Bağcılar, Bahçelievler, Bakırköy, Başakşehir, Bayrampaşa, Beşiktaş, Beykoz, Beylikdüzü, Beyoğlu, Büyükçekmece, Çatalca, Çekmeköy, Esenler, Esenyurt, Eyüpsultan, Fatih, Gaziosmanpaşa, Güngören, Kadıköy, Kağıthane, Kartal, Küçükçekmece, Maltepe, Pendik, Sancaktepe, Sarıyer, Silivri, Sultanbeyli, Sultangazi, Şişli, Ümraniye, Üsküdar, Zeytinburnu ilçelerinde hizmet vermekteyiz.

7/24 kesintisiz olarak gerçekleştirdiğimiz böcek, haşere, kemirgen ilaçlamada kalıcı çözümler sunmaktayız. Her koşula ve yönteme göre, uygun formül ve formda (jel, sıvı, sisleme) ilaçlama yapmaktayız.

Böcek İlaçlama olarak gerçekleştireceğimiz açık alan ilaçlama işlemleri ile böcek,haşere ve kemirgenlerden açık alanlarınızı arındırabilirsiniz. Nemli ve rutubetli bölgelerin yanı sıra diğer açık alanlarda karşılaşabileceğimiz böcek, haşere ve kemirgenlerle mücadele kalıcı çözümler sunmaktayız.


Uzman teknisyenlerimiz böcek, haşere, kemirgen ilaçlama hizmetinde pire, fare, hamam böceği, karınca, tahta kurusu, kalorifer böceği, kara fatma, gümüş böceği, kulağakaçan, çıyan, örümcek, sinek, yaban arısı, akrep, tahta kurdu, kuş biti, yılan, lağım sineği, kör sinek, tespih böceği, kene gibi böcek-haşere ve kemirgenleri Dünya Sağlık Örgütü (WHO) ve Sağlık Bakanlığının onaylı biosidal ilaçlarıyla gerçekleştirmektedir. İlaçlamada kullandığımız solüsyonlar; insan ve çevre sağlığına zararı olmayan, ekolojik dengeyi bozmayan, suda ve toprakta kolayca çözülmektedir


Nilçev Böcek İlaçlama olarak İstanbul’un; Arnavutköy, Ataşehir, Avcılar Bağcılar, Bahçelievler, Bakırköy, Başakşehir, Bayrampaşa, Beşiktaş, Beykoz, Beylikdüzü, Beyoğlu, Büyükçekmece, Çatalca, Çekmeköy, Esenler, Esenyurt, Eyüpsultan, Fatih, Gaziosmanpaşa, Güngören, Kadıköy, Kağıthane, Kartal, Küçükçekmece, Maltepe, Pendik, Sancaktepe, Sarıyer, Silivri, Sultanbeyli, Sultangazi, Şişli, Ümraniye, Üsküdar, Zeytinburnu ilçelerinde hizmet vermekteyiz.


7/24 kesintisiz olarak gerçekleştirdiğimiz böcek, haşere, kemirgen ilaçlamada kalıcı çözümler sunmaktayız. Her koşula ve yönteme göre, uygun formül ve formda (jel, sıvı, sisleme) ilaçlama yapmaktayız.