HAKKIMIZDA

faviconfav

Nilçev İlaçlama; 2005 yılından itibaren haşere, böcek ve kemirgen ilaçlama hizmeti vermektedir. İstanbul’da başta Bahçelievler, Bakırköy, Güngören, Merter, Zeytinburnu, Küçükçekmece, Avcılar, Esenyurt ve Beylikdüzü olmak üzere tüm ilçelerde hizmetlerine kesintisiz devam etmektedir.

 

Eğitimli teknisyenleri ile Dünya Sağlık Örgütü (WHO) ve Sağlık Bakanlığı onaylı insan ve çevre sağlığına zararı olmayan, ekolojik dengeyi bozmayan, suda ve toprakta kolayca çözülebilen biosidal ilaçlarla hizmetlerini gerçekleştirmektedir.

 

Böcek, Haşere ve kemirgenlerle mücadelede kalıcı çözümler sunan Nilçev İlaçlama her koşula ve yönteme göre uygun formül ve formda (jel, sıvı, sisleme) ilaçlama hizmetini güvenle gerçekleştirmektedir.

 

Nilçev İlaçlama olarak; Ev İlaçlama, İşyeri İlaçlama, Fabrika İlaçlama, Bina İlaçlama, Okul İlaçlama, Şantiye İlaçlama, Otel İlaçlama, Bahçe İlaçlama, Depo İlaçlama, Fırın İlaçlama, Cafe İlaçlama, Periyodik İlaçlama, Açık Alan İlaçlama, AVM İlaçlama, Gemi İlaçlama, Araç İlaçlama işlemlerinde her türden Pire, Fare, Hamam Böceği, Karınca, Tahta Kurusu, Kalorifer Böceği, Kara Fatma, Gümüş Böceği, Kulağakaçan, Çıyan, Örümcek, Sinek, Yaban Arısı, Akrep, Tahta Kurdu, Kuş Biti, Yılan, Lağım Sineği (Kör Sinek), Tespih Böceği ve Kene ilaçlama hizmetleri güvenle verilmektedir.

Hemen Ara!