Gemi İlaçlama

faviconfav

Nilçev İlaçlama olarak; Gemilerin açık ve kapalı kullanım alanlarında karşılaşabileceğimiz böcek, haşere ve kemirgenlerle mücadelede kalıcı çözümler sunmaktayız.

 

Gemi ilaçlama işlemlerinde böcek, haşere ve kemirgenlere karşı yuvalanma, hızla üreme ve hastalıkları taşıyıp yayılmasına ciddi şekilde önlem alınmış olur. Nilçev İlaçlama olarak gerçekleştireceğimiz işlemler ile gemilerin açık ve kapalı alan kullanım yerlerinde böcek, haşere ve kemirgenlerden arındırabilirsiniz. Özellikle uygun ortamda yaşam, üreme fırsatı bulan böcek, haşere ve kemirgenlere karşı önlem alabilirsiniz.

 

Pire, Fare, Hamam Böceği, Karınca, Tahta Kurusu, Kalorifer Böceği, Kara Fatma, Gümüş Böceği, Kulağakaçan, Çiyan, Örümcek, Sinek Yaban Arısı, Akrep, Tahta Kurdu, Kuş Biti, Yılan, Lağım Sineği (Kör Sinek) Tespih Böceği, Kene gibi böcek ve haşere ilaçlama hizmetini eğitimli teknisyenler ile Dünya Sağlık Örgütü (WHO) ve Sağlık Bakanlığı onaylı insan ve çevre sağlığına zararı olmayan, ekolojik dengeyi bozmayan, suda ve toprakta kolayca çözülebilen biosidal ilaçlarla gerçekleştirmekteyiz.

 

Böcek, Haşere ve kemirgenlerle mücadelede kalıcı çözümler sunan Nilçev İlaçlama her koşula ve yönteme göre uygun formül ve formda (jel, sıvı, sisleme) ilaçlama hizmetini güvenle gerçekleştirmekteyiz.

 

Nilçev İlaçlama olarak; İstanbul’da başta Bahçelievler, Bakırköy, Güngören, Merter, Zeytinburnu, Küçükçekmece, Avcılar, Esenyurt ve Beylikdüzü olmak üzere tüm ilçelerde 7/24 hizmet vermekteyiz.

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (45 Oy - 5,00 puan)
Loading...

Keşif

Eğitimli teknisyenlerimiz tarafından detaylı keşif ve inceleme işlemi yapılır.

Müdahale

Böcek ve haşerelere karşı kesin çözüm sağlamak için ilaçlama sağlanır.

Destek

Eğitimli teknisyenlerimiz ilaçlama öncesi ve sonrasında 7/24 yanınızda.

 • İlkbahar

  • Mevsim geçişleri ve üreme döneminin başlaması ile birlikte, ilkbaharda ilaçlama yapılması böcek ve haşerelerin üremesini önleme adına önemlidir.

 • Yaz

  • Böcek ve haşerelerin en yoğun olduğu yaz mevsiminde yaşam ve diğer kullanım alanlarında önlem almak sağlık ve yaşam konforu açısında önemlidir.

 • Sonbahar

  • Havaların soğumasıyla birlikte böcek ve haşereler doğayı terkedip daha sıcak ve korunaklı olan ortamlarda yaşam alanı oluşturmaya başlarlar.

 • Kış

  • Kış mevsiminde soğuyan havalarla birlikte sıcak ve karanlık ortamlarda böcek ve haşerelerin saklanması ve çoğalabilmesi mümkündür.

Hemen Ara!